اتاق خواب فوتبال خوزستان قرارداد استقلال

اتاق خواب: فوتبال خوزستان قرارداد استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری منزل موزه «عزت الله انتظامی» به بانک اطلاعات از فعالیت‌های استاد انتظامی تبدیل می‌شود

مدیریت منزل موزه انتظامی گفت: این مرکز تنها منزل موزه‌ای در کشور عزیزمان ایران است که جهت یک هنرمند سینما تئاتر آشنا شده است در عرصه بین‌الملل ساخته شده است هست

منزل موزه «عزت الله انتظامی» به بانک اطلاعات از فعالیت‌های استاد انتظامی تبدیل می‌شود

منزل موزه «عزت الله انتظامی» به بانک اطلاعات از فعالیت های استاد انتظامی تبدیل می شود

عبارات مهم : تئاتر

مدیریت منزل موزه انتظامی گفت: این مرکز تنها منزل موزه ای در کشور عزیزمان ایران است که جهت یک هنرمند سینما تئاتر آشنا شده است در عرصه بین الملل ساخته شده است هست. .

به گزارش میزان، به نقل از روابط عمومی منزل موزه عزت الله انتظامی، شکرخدا گودرزی که به تازگی مدیریت منزل موزه انتظامی را عهده دار شده است گفت: اساس هر منزل موزه ای، حفظ عطر و بوی صاحب منزل هست. منزل موزه استاد انتظامی متاسفانه به دلایل متعددی که بااهمیت ترین آن عوض کردن کلی ساختمان هست، آن عطر و بو را از دست داده است.در گام نخست جهت بازگرداندن این عطر تلاش داریم تا این منزل موزه به یک بانک اطلاعات و مرجع معتبر از زندگی و فعالیت های استاد انتظامی جهت هر پژوهنده و بازدیدکننده ای تبدیل شود.

وی افزود: تلاش داریم تا اسناد مربوط به استاد انتظامی، مشمول بر اسناد تاریخی کتبی، تاریخ شفاهی، تصویر ها و پوستر فیلم ها، نوشته ها، مصاحبه ها و هر آنچه ارتباطی با استاد انتظامی دارد را جمع آوری کنیم. تا اوضاع به گونه ای شود که تجربه این نسل از اشخاص ماندگار سینما، تئاتر و تلویزیون به نسل های آینده انتقال یافته شود و نسل های بعدی بدانند استاد انتظامی چه مراحلی را گذراند تا تبدیل به آقای بازیگر شد.

خانه موزه استاد انتظامی تبدیل به بانک اطلاعات آقای بازیگر می شود
این کارگردان و بازیگر تئاتر توضیح داد: این مرکز تنها منزل موزه ای در کشور عزیزمان ایران است که جهت یک هنرمند سینما تئاتر آشنا شده است در عرصه بین الملل ساخته شده است هست. به همین علت از ارزش بالایی برخوردار است و همین عنوان بااهمیت ترین علت ماست تا با تغییرات در بخش سخت افزاری و نرم افزاری تلاش کنیم تا «خانه موزه استاد انتظامی» به یک پاتوق فرهنگی جهت همه سنین تبدیل شود.

گودرزی با تاکید بر اینکه در وقت ایجاد این تغییرات، منزل موزه به فعالیت عادی خود ادامه خواهد داد گفت: قرار نیست با فعالیتمان چراغی را خاموش کنیم، بلکه تلاش می کنیم تا چراغ های بیشتری را برفروزیم، به همین علت تلاش داریم تا با برنامه ریزی مدون سالن این مرکز را به یک سالن فعال در منطقه یک تبدیل کنیم که صبح ها میزبان تئاتر کودک و نوجوان و عصرها میزبان گروه های حرفه ای باشد.

منزل موزه «عزت الله انتظامی» به بانک اطلاعات از فعالیت‌های استاد انتظامی تبدیل می‌شود

واژه های کلیدی: تئاتر | تبدیل | سینما | فعالیت | بازیگر | مدیریت | انتظامی | اطلاعات | استاد انتظامی | عزت الله انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs