اتاق خواب فوتبال خوزستان قرارداد استقلال

اتاق خواب: فوتبال خوزستان قرارداد استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مسکو دربارۀ نشست برجام بیانیه صادر کرد

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: وزیران شرکت کننده در نشست کمیسیون برجام، اوضاع اطراف این توافق با توجه به تصمیم اخیر آمریکا جهت خروج از آن را بررسی کر

مسکو دربارۀ نشست برجام بیانیه صادر کرد

مسکو دربارۀ نشست برجام بیانیه صادر کرد

عبارات مهم : ایران

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: وزیران شرکت کننده در نشست کمیسیون برجام، اوضاع اطراف این توافق با توجه به تصمیم اخیر آمریکا جهت خروج از آن را بررسی کردند.

به گزارش ایرنا ؛ شرکت کنندگان کمیسیون یکسان برجام بر ادامه اجرای طرح های بین المللی آینده نگری شده است در این توافق نامه از جمله طرح یکسان یران و روسیه جهت عوض کردن کاربری سایت هسته ای فردو به منظور تولید ایزوتوپ های ثابت و نیز مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک تاکید کردند.

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: اعضای کمیسیون برجام به اتفاق آرا از این اقدام واشنگتن ابراز تاسف کرده و بر پایبندی طرف های شرکت کننده در آن جهت اجرای کامل توافق هسته ای که با قطعنامه 2231 شورای امنیت تایید و بخش جدایی ناپذیر پیمان منع انتشار سلاح اتمی شده است هست، تاکید کردند.

مسکو دربارۀ نشست برجام بیانیه صادر کرد

وزارت خارجه روسیه در ادامه بیانیه خود آورد: کمیسیون یکسان برجام با رضایت خاطر به واکنش‌ها مسئولانه پایتخت کشور عزیزمان ایران به اجرای کامل تعهدات این کشور در چارچوب برجام که از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید شده، اشاره کردند.

«وزیران شرکت کننده تاکید کردند که برجام متکی بر اصول پذیرفته شده است اقدام گام به گام و متقابل، لغو تحریم ها در مورد کشور عزیزمان ایران را آینده نگری کرده و باید به توسعه همکاری های بین المللی در ابعاد متفاوت با کشور عزیزمان ایران کمک کند.»

وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: وزیران شرکت کننده در نشست کمیسیون برجام، اوضاع اطراف این توافق با توجه به تصمیم اخیر آمریکا جهت خروج از آن را بررسی کر

در ادامه بیانیه آمده است: در این رابطه شرکت کنندگان در نشست کمیسیون برجام به عزم قاطع خود جهت اتخاذ تدابیر اقتصادی و سیاسی مورد نیاز به منظور ایجاد شرایط دسترسی کشور عزیزمان ایران به همکاری های اقتصادی و تجاری و مالی در شرایط تحریم های غیرقانونی فراملی آمریکا و آمادگی جهت زیاد کردن تلاش های یکسان در این زمینه تاکید کردند.

در بخش دیگری از این بیانیه گفته شده است است: طرف روسی بر حمایت بدون قید و شرط از برجام و عزم قاطع جهت اتخاذ تدابیر مهم به منظور اجرای موثر توافق های در چارچوب این توافق بین المللی در جهت منافع جامعه جهانی تاکید کرد.

وزارت خارجه روسیه در آخر بیانیه خود خاطرنشان کرده است که موگرینی در آخر نشست کمیسیون برجام بیانیه ای صادر کرد که منعکس کننده نتیجه های مهم این نشست بود.

مسکو دربارۀ نشست برجام بیانیه صادر کرد

کمیسیون یکسان برجام به ریاست «فدریکا موگرینی» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و با حضور «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران، «سرگئی لاوروف» وزیر امورخارجه روسیه، «وانگ یی» وزیر امور خارجه چین، «ژان-ایو لودریان» وزیر امور خارجه فرانسه، «هایکو ماس» وزیر امورخارجه آلمان، «آلیستر برت» وزیر مشاور در امور خاورمیانه در وزارت امور خارجه انگلیس، در وین برگزار شد.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | روسیه | بیانیه | کمیسیون | وزارت خارجه | وزیر امورخارجه | وزیر امور خارجه | وزارت امور خارجه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs