اتاق خواب فوتبال خوزستان قرارداد استقلال

اتاق خواب: فوتبال خوزستان قرارداد استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گفتگوی مستقیم کشور عزیزمان ایران و آمریکا! / محور افشا نشده مذاکرات پوتین – ترامپ

عمر الردّاد در رای الیوم نوشت: تهدیدات متقابل بین روسای جمهور کشور عزیزمان ایران و آمریکا، در چارچوب استفاده از زبان جنگ به اوج خود رسیده است و این مساله، فرضیه

گفتگوی مستقیم کشور عزیزمان ایران و آمریکا! / محور افشا نشده مذاکرات پوتین - ترامپ

محور افشا نشده مذاکرات پوتین – ترامپ: گفتگوی مستقیم کشور عزیزمان ایران و آمریکا!

عبارات مهم : ایران

عمر الردّاد در رای الیوم نوشت: تهدیدات متقابل بین روسای جمهور کشور عزیزمان ایران و آمریکا، در چارچوب استفاده از زبان جنگ به اوج خود رسیده است و این مساله، فرضیه هایی مبنی بر اینکه آمریکا در حال هموار کردن راه جهت تقابل نظامی با کشور عزیزمان ایران است را تقویت کرده هست. این در حالی است که عده ای دیگر معتقدند این تهدیدات، به پرسشها داخلی در کشور عزیزمان ایران و آمریکا بر می گردد.

به گزارش انتخاب، این نشریه در ادامه آورده است: سناریوی جنگ محدود یا فراگیر بین آمریکا و کشور عزیزمان ایران کمترین احتمال را دارد، حداقل در این مرحله. نتیجه های نشست هلسینکی بر این مساله تاکید می کند که تمسک به اصل سازشهای بزرگ در مورد پرسشها بین المللی و درگیریهای منطقه ای، عنوان اداره هر مشکلی، از جمله پرونده کشور عزیزمان ایران در تمام ابعاد آن هست؛ همانطور که توانایی و ظرفیت داخلی در ایالات متحده در دو سطح رسمی و ملی، جهت یک جنگ خاورمیانه ای، محدود است.

گفتگوی مستقیم کشور عزیزمان ایران و آمریکا! / محور افشا نشده مذاکرات پوتین – ترامپ

در طرف ایرانی، مشخص است که صحبتهای حسن روحانی در مورد ترساندن آمریکا، مربوط به شرایط داخلی در کشور عزیزمان ایران است و نشانه از آن، در وهله اول تقویت روحیه اتحاد ملی در برابر شیطان بزرگ، آمریکا و دوم، مهار اتهام های جریان اصولگرا که متوجه روحانی و جریان اصلاح طلب بوده و مسئولیت شکست توافق هسته ای را به عهده این جریان می دانستند.

به نظر می رسد تهدیدات رد و بدل شده است بین کشور عزیزمان ایران و آمریکا در چارچوب آمادگی جهت احتمالات شروع مذاکراتی بین دو طرف قرار می گیرد، که چه بسا در هلسینکی در این مورد توافقی شده است باشد؛ همانطور که ترامپ تصریح کرده که آماده رسیدن به توافقی واقعی با کشور عزیزمان ایران است.

عمر الردّاد در رای الیوم نوشت: تهدیدات متقابل بین روسای جمهور کشور عزیزمان ایران و آمریکا، در چارچوب استفاده از زبان جنگ به اوج خود رسیده است و این مساله، فرضیه

علاوه بر اینکه توافقهای صورت گرفته در هلسینکی دلالت بر این دارد پوتین با پرونده کشور عزیزمان ایران در قالب پراگماتیسم عمل کرده و منافع و نقش بین المللی تازه روسیه را در نظر دارد.

با وجود استفاده از زبان ترساندن از سوی ترامپ و روحانی، سناریوی مذاکره بین کشور عزیزمان ایران و آمریکا نسبت به دیگر سناریوها احتمال بیشتری دارد.

واژه های کلیدی: ایران | پوتین | ایرانی | آمریکا | ایرانی | تهدیدات | هلسینکی | حسن روحانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs