اتاق خواب فوتبال خوزستان قرارداد استقلال

اتاق خواب: فوتبال خوزستان قرارداد استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی غلط های دولت‌های گذشته را تکرار نمی‌کنم/ کنگره به غلط های اساسی در برجام پیگیری کند ، ترامپ

رییس‌جمهوری آمریکا در نطق هر سال خود در کنگره بر حفاظت از شهروندان و خانواده‌های آمریکایی تأکید کرد و گفت که غلط های دولت‌های پیشین را تکرار نخواهد کرد. 

غلط های دولت‌های گذشته را تکرار نمی‌کنم/ کنگره به غلط های اساسی در برجام پیگیری کند ، ترامپ

ترامپ: غلط های دولت های گذشته را تکرار نمی کنم/ کنگره به غلط های اساسی در برجام پیگیری کند

عبارات مهم : آمریکا

رییس جمهوری آمریکا در نطق هر سال خود در کنگره بر حفاظت از شهروندان و خانواده های آمریکایی تأکید کرد و گفت که غلط های دولت های پیشین را تکرار نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا که نخستین نطق هر سال خود را ایراد می کرد، در این صحبت که حدود یک ساعت و ۲۰ دقیقه به طول انجامید، به تشریح عملکرد خود در یک سال گذشته در جمع قانون گذاران کشورش پرداخت. نطق هر سال ترامپ یکی از طولانی ترین نطق های هر سال تاریخ آمریکا بود. گروهی از قانون گذاران آمریکایی نظیر ارل بلومنور، پرامیلا جایاپال، جان لوئیس، فدریکا ویلسون، گرگوری میکس، ماکزین واترز، بابی راش و جان اسکاکوسکی این سخرانی را بایکوت کردند.

غلط های دولت‌های گذشته را تکرار نمی‌کنم/ کنگره به غلط های اساسی در برجام پیگیری کند ، ترامپ

به گزارش سی ان بی سی ، رییس جمهوری آمریکا در نطق هر سال خود اظهار کرد: ما در کنار یکدیگر در حال ایجاد آمریکایی امن، قدرتمند و پرغرور هستیم.

وی گفت: ما می خواهیم هر آمریکایی شأن کار یک روز سخت را بداند. ما می خواهیم که هر کودک شب را در امنیت منزل اش سپری کند. ما می خواهیم هر شهروند به این سرزمین که ما دوستش داریم، افتخار کند.

رییس‌جمهوری آمریکا در نطق هر سال خود در کنگره بر حفاظت از شهروندان و خانواده‌های آمریکایی تأکید کرد و گفت که غلط های دولت‌های پیشین را تکرار نخواهد کرد. 

ترامپ خاطرنشان کرد: همان طور که ۱۱ ماه پیش از پشت همین تریبون به مردم قول دادم، ما بزرگ ترین اصلاحات و کم کردن مالیاتی در تاریخ آمریکا را اعمال کردیم.

وی با بیان این که کم کردن مالیات ها کمکی بزرگ به طبقه میانگین و کسب وکارهای کوچک هست، تصریح کرد: از زمانی که کم کردن مالیات را تصویب کردیم، تقریبا ۳ میلیون کارگر پاداش های مالیاتی دریافت کرده اند؛ بسیاری از آن ها هزاران دلار جهت هر کارگر.

رییس جمهوری آمریکا خاطرنشان کرد: این «فرصت تازه آمریکایی» ما هست. جهت شروع تحقق رویای آمریکایی، هیچ وقت دیگری بهتر از اکنون نبوده است.

غلط های دولت‌های گذشته را تکرار نمی‌کنم/ کنگره به غلط های اساسی در برجام پیگیری کند ، ترامپ

وی ادامه داد: امشب می خواهم در مورد این صحبت کنم که چه نوع آینده ای خواهیم داشت و چه نوع ملتی خواهیم بود؛ همه ما با هم، به عنوان یک تیم، یک شخص و یک خانواده آمریکایی.

ترامپ گفت: آمریکایی ها کشور خود را دوست دارند و سزاوار یک دولت هستند که به آنها نشان دهد که به طور متقابل، همان علاقه و وفاداری را دارد.

رییس‌جمهوری آمریکا در نطق هر سال خود در کنگره بر حفاظت از شهروندان و خانواده‌های آمریکایی تأکید کرد و گفت که غلط های دولت‌های پیشین را تکرار نخواهد کرد. 

وی با اشاره به این که در سال گذشته تلاش کرده که اعتماد بین شهروندان و دولت را بازگرداند، اظهار کرد: ما در تلاش خود جهت مسئولیت پذیری واشنگتن، بیشترین مقررات را در این زمینه در مقایسه با هر دولتی در تاریخ آمریکا از بین بردن کرده ایم.

رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد: ما جنگ انرژی آمریکایی را متوقف کردیم و اکنون صادرکننده انرژی به دنیا هستیم.

غلط های دولت‌های گذشته را تکرار نمی‌کنم/ کنگره به غلط های اساسی در برجام پیگیری کند ، ترامپ

وی تصریح کرد: آمریکا ملت سازنده ها هست. ما «ساختمان امپایر استیت» را تنها در یک سال ساختیم. آیا این شرم آور نیست که اکنون فقط اخذ مجوز جهت یک بزرگراه راحت می تواند ۱۰ سال طول بکشد؟

ترامپ خاطرنشان کرد: من از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات می خواهم که با هم متحد شوند تا زیرساخت های امن، سریع، قابل اطمینان و مدرنی را فراهم سازند که اقتصاد ما بدان نیاز دارد و مردم ما شایسته آن هستند.

وی بیان کرد: گروه های پرتلاش، به خاص افراد مهاجر با سیاست های مهاجرتی یاری خواهند شد که متمرکز بر تأمین حداکثری منافع کارگران آمریکایی و خانواده های آمریکایی باشد.

رییس جمهوری آمریکا گفت: امشب من جهت حفاظت از شهروندانمان از هر عقبه، رنگ و باوری به سمت هر دو حزب دست همکاری دراز می کنم.

وی در صحبت خود روسیه و چین را رقبای کشورش خواند و تأکید کرد: همان طور که قدرت و اعتماد آمریکا را در داخل بازسازی می کنیم، قدرت و وجهه خود در خارج را نیز احیا می کنیم.

ترامپ خاطرنشان کرد: سال گذشته من متعهد شدم که با متحدانمان همکاری کنیم تا داعش را از روی زمین از بین بردن کنیم. یک سال بعد، افتخار می کنم که اعلام کنم، ائتلاف ضدداعش تقریبا صد در صد از سرزمین هایی را که زمانی به وسیله این قاتلان در عراق و سوریه تصرف شده است بود، آزاد کرده هست. با این حال، کار بسیار بیشتری باید انجام شود. ما مبارزه خود را ادامه خواهیم داد تا داعش شکست بخورد.

رییس جمهوری آمریکا از سیستم پذیرش مهاجران در کشورش انتقاد کرد و گفت که به دنبال آن خواهد بود که نظام پذیرش شایسته سالار مهاجران را جایگزین نظام پذیرش بر اساس قرعه کشی کند.

وی بر ضرورت مبارزه با قاچاق مواد مخدر تأکید و تصریح کرد که دولت وی در قابل این مبارزه کاملاً متعهد است و در نهایت پیروز خواهد شد.

ترامپ خواهان تقویت قدرت زرادخانه های هسته ای آمریکا شد و گفت: شاید در آینده کشورها تصمیم بگیرند که تسلیحات هسته ای خود را کنار بگذارند ولی متأسفانه اکنون هنوز این شرایط مهیا نیست.

او در بخش دیگری از سخنان خود به اعلام حمایت از آشوبگران در کشورمان پرداخت و در ادامه بیانات مداخله جویانه خود گفت که آمریکا از خیزش «مردم شجاع» کشور عزیزمان ایران جهت دستیابی به آزادی حمایت می کند.

رییس جمهوری آمریکا همچنین از کنگره خواست، به غلط های اساسی در توافق هسته ای فاجعه بار با کشور عزیزمان ایران پیگیری کند.

ترامپ به انتقاد از دولت های کوبا و ونزوئلا پرداخت.

وی در ادامه گفت، تلاش های بی مهابای کره شمالی در جهت دستیابی به موشک های هسته ای تهدیدی جهت کشورش هست. رییس جمهوری آمریکا خواهان فشار حداکثری جهت جلوگیری از حملات کره شمالی به خاک ایالات متحده شد.

او تأکید کرد: غلط های دولت های گذشته را که ما را در این موقعیت خطرناک قرار داد، تکرار نخواهم کرد.

ترامپ اظهار کرد: تروریست هایی که دست به اقداماتی نظیر بمبگذاری در بیمارستان های غیر نظامی می زنند، اهریمن هستند. در صورت امکان، ما آنها را از بین می بریم و در صورت نیاز، می توانیم آنها را دستگیر و مورد بازجویی قرار دهیم. با این حال، باید تصریح کنیم که تروریست ها صرفاً مجرم نیستند بلکه دشمنانی نامشروع هستند و در صورتی که در خارج دستگیر شوند، باید با آنها همانند تروریست ها برخورد شود.

در گذشته ما به نحوه احمقانه ای صدها تروریست خطرناک را آزاد کردیم تا یک بار دیگر آنها را در میادین جنگ ملاقات کنیم؛ تروریست هایی مانند ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش

رییس جمهوری آمریکا ادامه داد: در گذشته ما به نحوه احمقانه ای صدها تروریست خطرناک را آزاد کردیم تا یک بار دیگر آنها را در میادین جنگ ملاقات کنیم؛ تروریست هایی مانند ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش.

ترامپ تصریح کرد: من دستوری را امضا کرده ام که در آن از وزیر دفاع خواسته شده است است که سیاست های بازجویی نظامی ما مورد بازبینی قرار گرفته و زندان گوآنتانامو باز بماند. همچنین از کنگره می خواهم اطمینان دهد که ما در جنگ با داعش و القاعده همچنان اختیارات مورد نیاز را جهت بازداشت تروریست ها داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، هم وقت با ایراد نطق هر سال رییس جمهوری آمریکا، کاخ سفید از دستور اجرایی ترامپ جهت باز نگه داشتن زندان گوانتانامو خبر داد.

رییس جمهوری آمریکا در بخش دیگری از صحبت های خود، گفت : ماه گذشته من اقدامی به عمل آوردم که چند ماه قبل تر از سوی سنا مورد حمایت قرار گرفته بود؛ من قدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناختم. مدت کوتاهی بعد از این اقدام، بعضی از کشورها در مجمع عمومی شرکت ملل متحد علیه حق آمریکا جهت چنین اقدامی رأی دادند. مالیات دهندگان آمریکایی به نحوه سخاوتمندانه ای هر سال میلیاردها دلار به این کشورها کمک می کنند. از همین رو است که من از کنگره می خواهم قوانینی را تصویب کند تا اطمینان حاصل شود که کمک های خارجی آمریکا همواره در خدمت تأمین منافع آمریکا است و به دست دوستان آمریکا می رسد.

واژه های کلیدی: آمریکا | تروریست | آمریکایی | تروریست ها | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs