اتاق خواب فوتبال خوزستان قرارداد استقلال

اتاق خواب: فوتبال خوزستان قرارداد استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (472)

عبارات مهم : ایران

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. امیدوارم طاعات و عباداتتان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد و تک تک لحظاتتان در این ماه عزیز سرشار از خیر و برکت باشد. ممنون از این که امروز هم ما را گزینش کرده اید. ما نیز مثل همه ملت کشور عزیزمان ایران از افزایش مقتدرانه تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی خوشحالیم و به همه فرزند های تیم ملی علی الخصوص سرمربی جالب و دوست داشتنی تیم کارلوس کی روش خسته نباشید و خدا قوت میگوییم. امیدواریم در مسابقه های مهم جام جهانی هم بتوانیم بدرخشیم و در حد نام کشور عزیزمان ایران سربلند ظاهر شویم. طبق انتظار بخش عمده مطلب اشخاص امروز تحت تاثیر پیروزی یوزپلنگ هاست که در ادامه تقدیمتان خواهد شد.

تبریکِ این پیروزی به ملت کشور عزیزمان ایران پست غالب صورت ها در روز گذشته بود که ما گلچینی از این تبریک ها را جهت شما گزینش کرده ایم.

یوزپلنگ های خوشحال بعد از افزایش به جام جهانی روسیه در تصویری که مسعود شجاعی به اشتراک گذاشته بود. ضمن تبریک به مسعود عزیز به او سفارش می کنیم من بعد مسئولیت پنالتی هایی که مهدی طارمی به هر نحوی در آن ها نقش داشته را قبول نکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

سعید عزت اللهی، سیدجلال حسینی و علیرضا جهانبخش و جام کوچک و مشعور آقای کی روش که هر چهار سال یک بار آن را با خوش حالی به بالای سر میبرد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چه خوب گفت رضا رشیدپور؛ این مردم شایسته شادمانی همیشگی هستند.

طرح جالب و متفاوتی که پریناز ایزدیار جهت تبریک از آن استفاده کرده هست. یوزپلنگِ ایرانی در روسیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

اشکان دژاگه در این پیروزی بزرگ جای آندو تیموریان و علیرضا حقیقی را خالی کرد. دو عزیزی که در کنار خیلی های دیگر در این پیروزی و افزایش نقش داشتند و جایشان در مراسم خوش حالی دیروز خالی بود.

آقا کریم باقری این افزایش زودهنگام را شیرین تر از عسل خواند. البته آقا کریم خودش حماسه میساخت، زمانی که حماسه ساختن مُد نبود!

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

محمد بنا مرد محبوب کشتی فرنگی نیز افزایش فوتبالیست ها به جام جهانی را به همه تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

صعود بدون استرس و حرص و جوش به جام جهانی قطعا خیلی شیرین هست، ولی قبول کنید لحظه آخری و ناپلئونی افزایش کردن حال و هوای دیگری دارد! البته ناشکری نمیکنیم ولی خب واقعیت است.

امیر آرزوی بزرگ دیشب در استادیوم آزادی بود و از نزدیک شاهد افزایش تیم ملی.

فقط الهام حمیدی میتوانست پای داعش را به خبر تبریک بابت افزایش به جام جهانی، باز کند.

علی کریمی ستاره بی تکرار فوتبال کشورمان هم این پیروزی و افزایش دلچسب را به همه تبریک گفت.

یادگاری ای که حسین ماهینی از این شب فراموش نشدنی جهت خود کنار گذاشت. چون به خوبی میداند با حضور مرد با دیسیسپلینی مثل کی روش، به هیچ وجه حضورش در مرحله نهایی جام جهانی قطعی نیست و شاید همین خاطره فقط برایش بماند.

پست تبریک علیرضا عصار بابت این صعود. احتمالاً به یاد دارید که 12 سال پیش، در جام جهانی آلمان علیرضا عصار موزیک رسمی افزایش به تیم ملی را خوانده بود. “ایرانِ من، ایرانِ من، جانم فدایت…”

توئیت مهناز افشار که در کمال شگفتی در توئیتش به حضور و عدم حضور زنان در استادیوم اشاره ای نکرده است!

علیرضا حقیقی که چند هنگامی که میشود از لیست تیم ملی خط خورده هست، با این خبر اعلام کرد که همواره در کنار تیم ملی است.

عقاب ایرانی vs یوزپلنگ ایرانی

پست تبریک مجید صالحی.

ماشالا ایران!

تبریک جالب نوید محمدزاده بازیگر خوب سینما و تئاتر.

رضا عطاران هم اینگونه در خوش حالی ملت سهیم شد.

قطعاً بعد از خسته نباشیدِ جمشید خان هاشمپور، دیگر هیچ اثری از خستگی در تن هیچ کدام از فرزند نخواهد ماند.

تبریک راحت محمدرضا گلزار و 161 هزار نفری که آن را لایک کردند. یعنی حدود سه برابر جمعیتی که دیشب به استادیوم رفته بودند.

محسن تنابنده این تصویر آریایی پسند و بی کیفیت را جهت تبریک به کی روش مناسب تر از سایر تصویر ها دیده هست. در ضمن محسن جان بیایید از توئیتر کپی نکنیم! (خودش توئیتر را باز کرده و دنبال سوژه طنز میگردد)

حمید خان فرخ نژاد خوشحال ترین مرد دنیاست، چون تا این لحظه تنها دو تیم کشور عزیزمان ایران و برزیل (همان آبادانِ ب) به جام جهانی افزایش کرده اند.

فریدون زندی به یاد روزهایی که خودش پاس گل افزایش به جام جهانی 2006 را داده بود، این پیروزی را به همه تبریک گفت.

حسین سلیمانی این افزایش و درخشش مهدی طارمی در بازی دیشب را وقت مناسبی دید تا بار دیگر اعلام کند که چند باری با مهدی بیرون رفته است.

عکس دیگری نبود؟ اینستاگرام زخم شد.

تبریک و تقدیر خاص علی دایی به کارلوس کی روش. واکنش‌ها حرفه ای را از دایی بیاموزید، کسی که خود سابقه نشستن بر جایگاه کی روش را دارد و در رساندن تیم به جام جهانی ناموفق عمل کرده است ولی بدون هیچ حب و بغضی چنین خبر صمیمانه ای را جهت تیم فرستاده هست، بر خلاف خیلی های دیگر که در اوضاع مشابه علی دایی هستند.

این افزایش جهت محسن مسلمان شیرینیِ خاصی دارد، چون طارمی گل افزایش را زده است!

رضا قوچان نژاد بعد از بازی با استقبال خواهر زن عزیزش رو به رو شد. تصویر های مرتبط با افزایش تیم ملی تمام شد، برویم سراغ سایر تصویر ها:

گلاره زن عباسی، بازیگر خوب، موقر و خوش هنر سینما و تلویزیون از قاب دوربین علیرضا لاجورد.

نوبت عباس جدیدی بود تا در معرض ترکش های تتلو قرار بگیرد. همانطور که شاهد هستید از دوران پرفروغ “چاکراه” و “آرکون” عبور کرده ایم و به دوره ی “کارما” رسیده ایم!

سحر میکانیک.

همین تئاتر های دوغکی که ما اینجا به سخره اش میگیریم، نقش ویزای کانادا را جهت دوستان دارد.

شهاب حسینی و استاد علی نصیریان در حال تمرین تئاترِ “اعتراف” به کارگردانی شهاب حسینی.

آنا جان مطمئنی باید تقدیر کنی؟! بنظر می آید با این طراحی قصد تخریبت را داشته اند!

حدیث زن همه این ها از عوارض ناشی از جیبِ پر از پول است.

چقدر خوب است این مهراب.

سلفی علیرضا کمالی در کنار مادر عزیزش که تنها دارایی اوست.

نرگس محمدی با این تصویر هم تولد مادرش را تبریک گفت و هم تصویری از خود در سفره عقد به اشتراک گذاشت. به این میگویند با یک تیر دو نشان زدن.

سلفی اشکان خطیبی در کنار رامبد جوان، مهراب قاسمخانی و یکی از شرکت کنندگان برنامه “خنداننده شو” که رامبد حقش را مثل دنت موزی نوش جان کرد.

هشدار به اهالی و مسافرین سواحل شمالی کشور؛ خطر آفتاب سوختگی در این خطه، دو برابر شده است است.

به جای اینکه چند مانکن جهت چند لباس استخدام کنید، یک عدد امیر عباس گلاب با توانایی عرضه چندین لباس به صورت همزمان استخدام کنید!

گاهی اوقات به این فکر میکنم که آن نامزد محترم انتخابات، دارد این پست های هنرمندِ حامی اش را میبیند؟ چه احساسی به وی دست میدهد؟

سلفی دوستانه مریم کاویانی و شقایق فراهانی.

عکسی جالب از سعید حدادیان مداح نامی اهل بیت (ع) در حال تمرین بوکس. در کنار علیرضا استکی قهرمان سابق بوکس کشور.

مخترع آدامس اگر میدانست که روزی چنین جمله حکیمانه ای جهت اختراعش خواهند گفت، به این زودی ها نمی مرد.

سلفی ستاره ها در پشت صحنه یکی از شب های نمایشنامه خوانی “دی روز”. پژمان جمشیدی، امیر آقایی، نازنین بیاتی، لیلا زارع، سارا بهرامی، معصومه رحمانی و سایر دوستان که به دور کارگردان یعنی علی سرابی جمع شده است اند.

بله. نیازی به شرح ما نیست و خودتان شاهد تصویر هستید.

واکنش مرحوم بروس لی بعد از دیدن این عکس.

سردارِ خوشحال، تکیه داده بر پورشه، در کنار اسب هایش. بله، بعد شما به فکر ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باش.

به انتهای مطلب امروز رسیدیم، ممنون از همراهی تان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: ایران | تصویر | افزایش | تلگرام | ایرانی | تصویری | پیروزی | جام جهانی | جام جهانی | اینستاگرام | علیرضا عصار

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (472)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs