اتاق خواب فوتبال خوزستان قرارداد استقلال

اتاق خواب: فوتبال خوزستان قرارداد استقلال بازیکنان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اجتماعی ارسال پرسش های امتحانات نهایی الکترونیکی شد

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت : در پی لو رفتن بخشی از پرسش های درس معارف اسلامی مقطع پیش دانشگاهی، از روز گذشته (شنبه) ارسال تمامی پرسش های امتحانات نه

ارسال پرسش های امتحانات نهایی الکترونیکی شد

ارسال پرسش های امتحانات نهایی الکترونیکی شد

عبارات مهم : آموزش

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت : در پی لو رفتن بخشی از پرسش های درس معارف اسلامی مقطع پیش دانشگاهی، از روز گذشته (شنبه) ارسال تمامی پرسش های امتحانات نهایی خرداد همه رشته های تحصیلی به حوزه های امتحانی به صورت الکترونیکی انجام شد.

عبدالرسول عمادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه با ارسال الکترونیکی سوالات امتحان نهایی راه شیادان مسدود شد، افزود : بر اساس برنامه وقت بندی شده است قرار بود ارسال الکترونیکی سوالات امتحانی به علت تعداد کمتر امتحانات و دانش آموزان، شهریورماه امسال به مرحله اجرا درآید.

وی تصریح کرد:این برنامه از روز گذشته و جهت نخستین بار به صورت ضربتی با همکاری شبانه روزی حوزه های فناوری، حراست، مرکز سنجش، مدیران کل استان ها و مجموعه وزارت آموزش و پرورش به اجرا در آمد و سوالات امتحانی مستقیما از مرکز سنجش جهت حوزه های اجرا به روش الکترونیکی ارسال شد.

ارسال پرسش های امتحانات نهایی الکترونیکی شد

عمادی در ادامه اضافه کرد: بر اساس برنامه اعلام شده است دانش آموزان راس ساعت 7:30 دقیقه باید در جلسه حوزه های امتحانی حضور داشته باشند و اگر دانش آموزی بعد از این ساعت برسد به حوزه امتحانی راه داده نمی شود و همان موقع رمز دسترسی به سوالات به مدیران حوزه های اجرایی داده می شود.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در وقت نیم ساعت مانده به شروع امتحان، برگه ها تکثیر شده است و راس ساعت 8 در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، گفت: با این برنامه واسطه حوزه تکثیر سوالات امتحان نهایی دوره پیش دانشگاهی برداشته شد و از این بعد امکان هیچ گونه سو استفاده ای وجود ندارد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت : در پی لو رفتن بخشی از پرسش های درس معارف اسلامی مقطع پیش دانشگاهی، از روز گذشته (شنبه) ارسال تمامی پرسش های امتحانات نه

عمادی در خصوص لو رفتن بخشی از سوالات امتحان نهایی درس معارف اسلامی نیز گفت: در نخستین روز از برگزاری امتحانات نهایی یک ساعت مانده به شروع امتحان خبر رسید که در یکی از حوزه های تکثیر یک صفحه مشمول بر یک سوم سوالات به وسیله یکی از عوامل اجرایی جهت فردی ارسال شده است است.

وی با اشاره به اینکه حراست وزارت آموزش و پرورش فورا جهت شناسایی فرد اقدام کرد و با فاصله کوتاهی وی و شخصی که سوالات برایش ارسال شده است بود دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند، ادامه داد: از آنجا که وقت امتحان نزدیک بود و امکان توزیع سوالات به صورت گسترده وجود نداشت، با بررسی های انجام شده است مشخص شد این کار تاثیر زیادی در نتیجه امتحان نداشته است.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه روز گذشته نیز بعضی از خانواده ها و دانش آموزان مبلغ زیادی را جهت خرید سوالات امتحانی پرداخت کرده بودند که همه جعلی بود، به خانواده ها و داوطلبان شرکت در امتحانات نهایی هشدار داد که گول شیادانی که در اینترنت مدعی فروش سوالات امتحان نهایی هستند را نخورند.

ارسال پرسش های امتحانات نهایی الکترونیکی شد

واژه های کلیدی: آموزش | ارسال | امتحان | امتحانات | الکترونیکی | برگزاری امتحانات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs